O projektu

Rezidence Rybářka představuje revitalizaci brownfieldu po bývalém výrobním areálu. Projekt se nachází na křižovatce ulic Poříčí a Rybářská v blízkosti Mendlova náměstí a výstaviště. Projekt je nyní rozdělen na 3 etapy. Nyní nabízíme jednotky v rámci 1. etapy – dům Siven.

Tento moderní bytový dům v centru města nabízí 48 jednotek o velikostech 1+kk až po 4+kk a jednu komerční jednotku v přízemí. Ke každé jednotce lze zakoupit minimálně jedno parkovací stání a sklep.

Každá jednotka má balkon, případně lodžii či terasu, jednotky v 2.NP orientované do vnitrobloku disponují zatravněnou terasou. 

Rezidence Rybářka - projekt
Rezidence Rybářka - projekt

Moderní architektura celé zástavby bude propojena zeleným vnitroblokem, který vytvoří prostor pro relaxaci a setkávání všech obyvatel. Vnitroblok, který vznikne na střeše hromadných garáží, bude tvořen jak soukromými zahrádkami, tak společnou ozeleněnou terasou, kde prostor pro odpočinek bude tvořit zeleň v kombinaci s pobytovými prvky a pergolami.

Průběh stavby

  • 2Q 2023Zahájení prodeje
  • 4Q 2023Zahájení demolice stávajících staveb
  • 1Q 2024Zahájení výstavby
  • 1Q 2025Dokončení hrubé stavby
  • 3Q 2025Předpokládaný termín kolaudace
  • 4Q 2025Předání jednotek klientům

O developerovi

Impera styl

IMPERA line, a.s. je jednou ze společností skupiny IMPERA styl, a.s.

Většina společností skupiny IMPERA styl, a.s. se zabývá výstavbou nových bytů a rodinných domů. Jsme profesionální a zkušenostmi budovaná skupina, která developerské projekty nabízíme v Brně a okolí již 25 let. Naše služby týkající se výstavby a prodeje nemovitostí se soustředí na atraktivní lokality brněnského regionu. Všechny projekty kladou důraz na účelné dispoziční řešení, atraktivní design a vysoký standard bydlení. Kvalitou a moderním pojetím se snažíme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.